Grudzień to miesiąc, w którym chętnie czerpiemy z bogactwa naszej tradycji związanej z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Jednym z elementów tej tradycji są ozdoby choinkowe, wykonywane ręcznie z papieru, słomy, koralików i innych materiałów. To wspaniałe zajecie dla dzieci i dorosłych.

Uczniowie klas IV, V i VI wykonywali ozdoby choinkowe na lekcjach plastyki i techniki, prowadzonych przez p. Elżbietę Koralewicz – Bagińska, i p. Elżbietę Stepanko. Uczniowie klas I, II i III wykonywali ozdoby choinkowe na zajęciach plastycznych pod kierunkiem pań: Marii Burbeło, Danuty Woźniak, Krystyny Bąby i Ali Suchej. Uczniowie klas V pod opieką pań: Urszuli Tereszko, Aliny Suchy i Elżbiety Kawulki, zwiedzili fabrykę baniek w Nowej Dębie. Na miejscu mieli okazję nie tylko zobaczyć jak powstają te kruche ozdoby, ale także samodzielnie zaprojektować i wykonać własną bombkę.

Pobierz: christmas_dekorations