Świetlica w roku szkolnym 2016/2017

utworzone przez | wrz 29, 2016 | Slider, Świetlica

Podobnie jak w ubiegłych latach, również i w tym roku świetlica szkolna cieszy się dużą popularnością. Uczęszcza do niej 96 uczniów z klas młodszych. Zajęcia odbywają się w czterech salach, w których na dzieci czekają gry planszowe, puzzle, układanki, klocki i inne zabawki. Dzieci objęte są fachową opieką, którą zapewniają wychowawcy z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Prowadzą zajęcia, w których dominują zabawy integracyjne i relaksacyjne, gry i zabawy rozwijające myślenie, pamięć, koncentrację i sprawność ruchową. Odbywają się również zajęcia związane  z rozwojem dziecięcych pasji i zainteresowań. Uczniowie mogą także odrabiać prace domowe, korzystając z pomocy wychowawcy. Jeśli tylko pozwala na to pogoda organizowane są gry i zabawy na świeżym powietrzu. Sprawia to dzieciom najwięcej przyjemności i pozwala odpocząć od szkolnych obowiązków. Istnieje również możliwość skorzystania z ciepłych i smacznych posiłków na stołówce szkolnej. Świetlica zapewnia opiekę od 7.00 do 8.00 i od 11.35 do 16.00.

Wychowawcy  świetlicy