OLIMPIADA SPORTOWA

utworzone przez | lis 29, 2016 | Aktualności, Świetlica

Dnia 23.11.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu odbyła się XVII Między-świetlicowa Olimpiada Sportowa pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Chomy, Dyrektora Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli Pana Piotra Pilcha oraz posła na Sejm RP Pana Marka Rząsy. W rozgrywkach wzięły udział świetlice z 11 szkół z Przemyśla i okolic. Świetlica z naszej szkoły po raz trzeci uczestniczyła w imprezie. W wyniku emocjonującej rywalizacji drużyna zdobyła V miejsce i piłkę do gry. Zespół pod opieką Pana Edwarda Hamachera tworzyli: Karolina Kowalowicz z klasy IIa, Martyna Lisowska, Dawid Budniak i Kamil Filip z klasy IIIb.

Uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej świetlicy i życzymy dalszych sukcesów.