16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

30 kwietnia 2013 w godzinach popołudniowych przy Szkole Podstawowej – ul. Sienkiewicza 1 odbył się Piknik na Trawie. Imprezę otworzyła Dyrektor  szkoły a zarazem kierownik projektu  Comenius– p. mgr Maria Jędrejko,  witając przybyłych gości :  Burmistrza Miasta – p. Wiesława Pirożka, rodziców, uczniów i nauczycieli. Nad całością czuwała – koordynator projektu – p. mgr Elżbieta Stepanko.

Na zgromadzoną społeczność  czekały liczne atrakcje artystyczne i sportowe. Goście obejrzeli przedstawienie ,,Wesołe Alleluja” , nawiązujące do obyczajów i obrzędów świątecznych. Wysłuchano również piosenek i wierszy. Ci, którzy odkryli w sobie talent śpiewaczy , mogli wziąć udział w karaoke. Pasjonaci rozgrywek sportowych próbowali swych sił w grze ,,Dwa ognie”; rywalizowali  w przeciąganiu liny. Nie dali się pokonać w grach ,,Śledź” ,, Zwierzątka” i ,,”hula hop.” Skupieniu pomagały gry planszowe i zabawy dla najmłodszych.

Spotkaniu  towarzyszyła miła atmosfera, zaś pyszne menu przygotowane przez mamy z Rady Rodziców rozchodziło się w błyskawicznym tempie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania i  wyrażamy nadzieję na ponowne  w przyszłym roku.

Materiał przygotowała E. Rak