Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów plastycznych: „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa” i „Anioły i gwiazdy”

utworzone przez | sty 16, 2017 | Aktualności

W ubiegły wtorek, 10 stycznia 2017 roku, rozstrzygnięto tradycyjne już w naszej szkole konkursy plastyczne: „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa” i „Anioły i gwiazdy”.

W konkursie na najpiękniejszą szopkę udział wzięło 12 zespołów, składających się z uczniów naszej szkoły i ich rodzin. O tytuł najpiękniejszego anioła konkurowały 22 anioły wraz ze swymi autorami – uczniami klas I-III i IV-VI.

Jury dokładnie obejrzało prace i uwzględniając kryteria zawarte w regulaminie konkursu, przyznało trzy podwójne, równorzędne miejsca:

I miejsce – Maja Sudoł 3b i Jakub Sudoł 6a
I miejsce –
Malwina Piętka 3a

II miejsce – Kamila Sierżęga 3c i Natalia Sierżęga 6b
II miejsce –
Julia Burbeło 2a

III miejsce – Łucja Wolanin 4c
III miejsce –
Sławomir Gida 2b

Wyróżnienia:

• Jagoda Madejowska 3c i Oliwia Madejowska 5b
  • Nikola Bernacka 2b
  • Oliwia Matwijczak 1a, Aleksandra Słabak 1a, Michalina Przytuła 1a
  • Maja Gomółka 3a

W konkursie „Anioły i gwiazdy” jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy I – III

I miejsce – Malwina Piętka 3a

dwa równorzędne:

II miejsce – Jagoda Madejowska 3c
II miejsce – Otylia Stryczek 3c

III miejsce – Kamila Sierżęga 3c

Wyróżnienie: Weronika Karbownik 3c

Julia Lisowska 3a

Klasy IV – VI

I miejsce – Łucja Wolanin 4c

II miejsce – Joanna Gradowska 5a

III miejsce – Weronika Klocek 6a

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych na szkolnym korytarzu (piętro), w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 4. Wystawę będzie można oglądać do 3 lutego 2017 r.

Jednocześnie informujemy, że wręczenie nagród laureatom konkursów oraz dyplomów za udział wszystkim uczestnikom, nastąpi podczas przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wieczornicy pt. „Liryczne Boże Narodzenie”, które odbędzie się 1.02.2017 r. w Sali widowiskowej MOK w Radymnie o godzinie 17:30

Gorąco zapraszamy!