LIRYCZNE BOŻE NARODZENIE

utworzone przez | lut 3, 2017 | Aktualności

1 lutego 2017 roku  w sali widowiskowej MOK mieliśmy przyjemność obejrzenia widowiska słowno – muzycznego „Liryczne Boże Narodzenie”, przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pod kierownictwem artystycznym  p. Elżbiety Koralewicz – Bagińskiej.

W czasie uroczystości nastąpiło  wręczenie nagród  laureatom tradycyjnych konkursów plastycznych: „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa” oraz „Anioły i gwiazdy”.

W konkursie na najpiękniejszą szopkę udział wzięło 12 zespołów, składających się z uczniów naszej szkoły i ich rodzin. O tytuł najpiękniejszego anioła konkurowały 22 anioły wraz ze swymi autorami – uczniami klas I-III i IV-VI. Nagrody w konkursach zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Radymno  oraz Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej w Radymnie.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy !