Spotkanie z przedstawicielami Biura Rzecznika Praw Pacjenta

utworzone przez | lut 9, 2017 | Aktualności

W dniu 31 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyły lekcje tematyczne dla klas pierwszych i drugich, które zostały przeprowadzane przez ekspertów z Biura Rzecznika Praw Pacjenta. Panie w bardzo atrakcyjny sposób przedstawiły dzieciom prawa przysługujące pacjentom w Polsce. Informacje przekazały w lekkiej i przystępnej formie, pokazały, że przyswajanie tej przydatnej w życiu wiedzy może być ciekawą przygodą. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach. Ich aktywność została nagrodzona licznymi upominkami, które otrzymały od pań prowadzących. Były to naklejki, ołówki, książki i audiobooki „Kuba i Buba w szpitalu, czyli o prawach dziecka-pacjenta niemal wszystko!”. Mamy nadzieję, że tego typu zajęcia będą przeprowadzane co roku.