Wielka Liga Czytelników – edycja 2016/2017

utworzone przez | kwi 3, 2017 | Aktualności

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice, Nauczyciele!

Kolejna edycja Wielkiej Ligi Czytelników w naszej szkole dobiegła końca . We wtorek 28 marca wręczyliśmy wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody. Podczas spotkania zawodnicy Wielkiej Ligi podzielili się z kolegami i koleżankami wrażeniami
z przeczytanych książek, zachęcając do sięgnięcia po lekturę i  rozpoczęcia kolejnych  czytelniczych przygód.
Dla nas organizatorów Wszyscy Uczestnicy WLC są na Medal .

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wspólne działania. Cieszymy się niezmiernie, że jest tak wielu wspaniałych Czytelników wśród dzieci i tak wielu znakomitych Rodziców
i Nauczycieli.

Powtarzamy za organizatorami, że dzięki Waszej obecności i aktywności możemy stwierdzić, że czytanie nadal jest istotnym elementem naszego życia, co daje nadzieję na dobrą przyszłość dla naszego kraju. Wierzymy, że wszyscy zarażeni pasją czytania za rok ponownie przyłączą się do tej wspaniałej zabawy.

Dla nas organizatorów Wszyscy Uczestnicy WLC są na Medal .

Za naszych dzielnych półfinalistów, Malwinę, Jagodę, Otylię, Mikołaja, Filipa i Szymona   trzymamy kciuki 21 kwietnia podczas ogólnopolskiego półfinału.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej akcji: www.wielka-liga.pl