16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

utworzone przez | maj 13, 2017 | Aktualności

9 maja 2017 roku w  naszej szkole, pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Samorządowego oraz z Przedszkola Parafialnego wraz z Paniami Wychowawczyniami. Dyrektor szkoły Pani Maria Jędrejko serdecznie powitała wszystkich zebranych. Nasi Goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli od wysłuchania wierszy Brzechwy, obejrzenia scenki dotyczącej udzielania pierwszej pomocy, wspólnych zabaw integracyjnych oraz pierwszego testu sprawnościowego. Podczas spaceru po szkole Goście zajrzeli do świetlicy, biblioteki, sal lekcyjnych, sali komputerowej i stołówki szkolnej, gdzie zostali poczęstowani pysznymi ciasteczkami i słodkim kompotem. Podczas spotkań w klasach Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez starszych kolegów z kl. III b i III c. Dzieci miały okazję przymierzyć tornister, usiąść w szkolnych ławkach, obejrzeć książki i zeszyty, a nawet pisać kredą po tablicy.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, dzieci przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie. We wrześniu bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów. A więc DO ZOBACZENIA W SZKOLE!