NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ!

utworzone przez | maj 24, 2017 | Aktualności

GRAFIKA PRZY NOTATCEW roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną był realizowany program profilaktyczny „Nie pal przy mnie proszę”. Zostali nim objęci uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego. Koordynatorem programu była pedagog szkoły, zaś realizatorami wychowawcy klas I-III. W ramach działań odbywały się cykliczne zajęcia profilaktyczne z uczniami. Zorganizowano także konkurs plastyczny, który został rozstrzygnięty 23 maja 2017. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsceZuzanna Kosztyła IIb

II miejsceNatalia Sierżęga, Otylia Stryczek IIIc

III miejsceWeronika Karbownik IIIc

Wyróżnienia:

Filip Gołdynia Ib, Katarzyna Gdula Ia, Jakub Król IIIc, Oskar Starzec IIIc,  Emilia Kania IIb

Prace za I, II, III miejsce zostały przekazane do etapu powiatowego.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w następnym roku szkolnym.