Prezentacja Szkoły Podstawowej podczas Dni Radymna

utworzone przez | cze 5, 2017 | Aktualności

Dnia 28 maja 2017 r. Szkoła Podstawowa wystąpiła z programem artystycznym, w którym uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, aktorskie, recytatorskie i taneczne. W pierwszej części program nawiązywał do Dnia Mamy i Taty. W przedstawieniu Dzieci Biedroneczki przygotowały dla Rodziców z okazji ich święta niespodziankę. Mali artyści śpiewali, tańczyli i złożyli życzenia. W drugiej części mieszkańcy Radymna mogli podziwiać talenty recytatorskie przebranych za zwierzątka laureatów gminnego konkursu nt. „Wiersze Jana Brzechwy”. Przeplatane były one tańcem motyli, tańcem żabek oraz piosenkami. Na zakończenie wystąpiła grupa taneczna uczennic klas drugich w tańcu pt. „Holidays” życząc, by nadchodzące wakacje były pełne słońca, radości i niezapomnianych przygód.

W programie artystycznym wystąpili uczniowie klas 2a, 2b, 3a, 6b oraz laureaci konkursów recytatorskich i wokalnych (Otylia Stryczek, Weronika Tworzydło, Julia Sawa, Regina Kania).