Wycieczka III c do Dinozekolandii

utworzone przez | cze 12, 2017 | Aktualności

7 czerwca klasa III c wybrała się na wycieczkę do Dinozekolandii. Wycieczka była nagrodą za cały rok wytężonej pracy. W jej zorganizowaniu pomogli rodzice, którzy tego dnia zjawili się pod szkołą. Po dwóch lekcjach wspólnie ruszyliśmy spacerując wzdłuż ZEK-u, by szybko dotrzeć do celu.
Podczas 3 godzin spędzonych na świeżym powietrzu dzieci pokazały, że potrafią świetnie się bawić. Były zabawy ruchowe, wyścigi, wspinaczki, gra w piłkę oraz ,,odpoczynek na kocyku”. Niektórzy chętnie pograli w gry, które znajdowały się na terenie obiektu. Później były tańce na scenie do ulubionych przebojów. Na zakończenie – pizza dla wszystkich.
Uczniowie klasy III c dziękują rodzicom: p. J. Król, p. T. Suchodolskiej oraz panu M. Bagińskiemu za pomoc i opiekę podczas wycieczki.