16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Dzień Dziecka

utworzone przez | cze 1, 2017 | Aktualności

W dniu 1 czerwca 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Rano odbyły się seanse filmowe, dzieci obejrzały filmy pt. „W głowie się nie mieści” Następnie w kolorowym korowodzie przeszły na Orlik Miejski w Radymnie, gdzie odbyła się impreza sportowo – rekreacyjna. Jej celem było propagowanie zdrowego stylu życia, integracja środowiska szkolnego oraz dobra zabawa. Dzieci brały udział w międzyklasowych konkursach sportowych takich jak: przeciąganie liny, tor przeszkód, bieg po zdrowie, żonglerka, rzuty do kosza. Zostały nagodzone grupowo lub indywidualnie piłkami, zestawami do badmintona, rakietkami do ping ponga, puzzlami itp. To wyjątkowe święto upłynęło w miłej, słonecznej atmosferze. Wszystkim dzieciom w naszej szkole życzymy dużo miłości i uśmiechu na każdy dzień.