Inauguracja roku szkolnego 2017 – 2018

utworzone przez | wrz 8, 2017 | Aktualności, Slider

W dniu 4 września uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej zainaugurowali nowy rok szkolny 2017/2018. Jak zwykle na rozpoczęcie nowego roku szkolnego cała społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele pw. Św. Wawrzyńca. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami zgromadzili się w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza, gdzie po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły został odśpiewany hymn narodowy. Następnie wszystkich zebranych na uroczystości serdecznie powitała Pani dyrektor Maria Jędrejko, która w dalszej części swojego wystąpienia przedstawiła nowych nauczycieli poinformowała uczniów o zmianach związanych z przebiegiem i organizacją pracy szkoły w nowym roku szkolnym.
Na zakończenie p. dyrektor złożyła uczniom życzenia pomyślnego przebiegu nowego roku szkolnego i zaprosiła do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Z początkiem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów, osobistego rozwoju i radości czerpanej z codziennego pobytu w szkole!