utworzone przez | paź 16, 2017 | Aktualności

W miniony piątek cała społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyły się uroczyste akademie, pierwsza z udziałem najmłodszych klas w budynku szkoły przy
ul. Mickiewicza, zaś później druga – w budynku Gimnazjum dla klas starszych szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych. Swoją obecnością zaszczycili obie uroczystości m.in.
p. sekretarz Urzędu Miasta oraz nowo wybrani przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły. Przybyli na uroczystość goście złożyli na ręce p. dyrektor podziękowania nauczycielom za codzienny trud nauczania i wychowania dzieci oraz życzenia pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym. Dzień Edukacji Narodowej to święto, w czasie którego nagradza się nauczycieli za podejmowane działania wychowawcze i osiągnięcia edukacyjne. Z tej okazji nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty  otrzymała pani dyrektor Maria Jędrejko, której gratulujemy takiego zaszczytnego wyróżnienia.  Podczas uroczystości szkolnej uhonorowano nagrodą Burmistrza Miasta  panią Alicję Szpunar i panią Elżbietę Rak oraz nagrodą Dyrektora szkoły  nauczycieli:  p. Andrzeja Suchego, p. Urszulę Tereszko, p. Annę Borówkę, p. Martę Czerniecką, p. Katarzynę Gałęzę, p. Annę Biesiadecką, p. Małgorzatę Hamacher, p. Joannę Maziarz, p. Edwarda Hamachera, p. Macieja Lizonia a także  pracowników obsługi i administracji: p. Annę Motykę, p. Małgorzatę  Brzyską, p. Stanisławę Majcher, p. Andrzeja Mazurkiewicza, p. Czesławę Strawińską, p. Marię Portas. Naszym drogim nauczycielom życzymy nowych sukcesów dydaktycznych, ciekawych projektów, przedsięwzięć i  sukcesów w pracy z uczniami, a pracownikom niepedagogicznym satysfakcji z pracy w szkole i ciekawych pomysłów usprawniających jej funkcjonowanie. Uroczystości zakończył barwny występ uczniów klas drugich oraz młodzieży gimnazjalnej.