Konkurs czytelniczy „Brzechwa dzieciom – dzieci Brzechwie”

utworzone przez | lut 14, 2018 | Aktualności, Świetlica

brzechwa26 stycznia 2018 roku w świetlicy szkolnej w ramach wewnątrzszkolnego konkursu czytelniczego pod hasłem „Brzechwa dzieciom – dzieci Brzechwie” odbył quiz wiedzy. Spośród wszystkich grup świetlicowych zostały wybrane cztery pięcioosobowe drużyny. Każda dostała dzwonek i kubeczek na cukierki symbolizujące punkty. Prowadząca quiz p. Marta Czerniecka czytała pytania, a komisja swoim bystrym okiem musiała wskazać drużynę, która jako pierwsza nacisnęła dzwonek. W zabawie tej każdy był wygrany, ponieważ wszyscy poszerzyli wiedzę na temat twórczość Jana Brzechwy.

W przygotowaniach dzieci do quizu wzięli udział wszyscy wychowawcy pracujący na świetlicy, czytali bajki, śpiewali wspólnie piosenki.