AKCJA CHARYTATYWNA dla HOSPICJUM im. JANA PAWŁA II w Jarosławiu

utworzone przez | maj 3, 2018 | Aktualności

akcja charyNa przełomie marca i kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Radymnie została zorganizowana pomoc charytatywna dla HOSPICJUM im. JANA PAWŁA II w Jarosławiu.

Do akcji przyłączyła się bardzo duża grupa uczniów, nauczycieli i rodziców. Zebrane w ogromnej ilości dary w postaci środków czystości, środków pielęgnacyjnych, ręczników, pampersów, itp. zostały przekazane hospicjum – osobom najbardziej potrzebującym wsparcia. Znacznie wsparliśmy również zakup aparatu EKG.

Przeprowadzona akcja jest dowodem, że wśród radymnian jest dużo Ludzi Dobrej Woli, na pomoc których zawsze można liczyć.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej przekazujemy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim – Koleżankom i Kolegom, Rodzicom i Nauczycielom za wielkie Serce i wiele dobroci – organizatorzy: Samorząd Uczniowski i Koło Misyjne
pod opieką pań: Anny Borówki, Elżbiety Kawulki i Grażyny Stopy.