16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Obchody Dnia Dziecka

utworzone przez | cze 2, 2018 | Aktualności

W ostatnią środę maja obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Rano dzieci spotkały się ze swoimi wychowawcami, którzy złożyli im okolicznościowe życzenia oraz obdarowali prezentami zakupionymi przez Radę Rodziców Szkoły. Następnie w kolorowym korowodzie przeszły na obiekty Orlika i plac wokół Gimnazjum, gdzie odbyła się plenerowa impreza sportowo – rekreacyjna. Jej celem było propagowanie zdrowego stylu życia, integracja środowiska szkolnego oraz dobra zabawa. Dzieci brały udział w międzyklasowych konkursach sportowych takich jak: przeciąganie liny, tor przeszkód, bieg wahadłowy. Wszystkie drużyny klasowe zostały nagodzone grupowo drobnymi nagrodami rzeczowymi. Dużą atrakcją wśród najmłodszych cieszyły się nadmuchiwane zjeżdżalnie oraz dziecięce makijaże twarzy. Dodatkowo każde dziecko biorące udział w festynie mogło skorzystać z posiłku w formie grillowanej kiełbaski z chlebkiem oraz chłodnych napojów. To wyjątkowe święto upłynęło w miłej i serdecznej, piknikowej atmosferze. Wszystkim dzieciom w naszej szkole życzymy dużo miłości i uśmiechu na każdy dzień.

opr. AS