GALA LAUREATÓW

utworzone przez | cze 21, 2018 | Aktualności

„Prawie każdy laureat Nobla miał w szkole przynajmniej jednego wyjątkowego nauczyciela”

We wtorek 12 czerwca 2018 roku w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. Św. J. S. Pelczara w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018.  Został na nią zaproszony Konrad Cicirko –  uczeń klasy 7a wraz z opiekunami naukowymi panią Anną Borówką – nauczycielką historii oraz panią Urszulą Tereszko – nauczycielką matematyki. Konrad Cicirko brał udział w Konkursie Przedmiotowym z Historii i z Matematyki i z obu otrzymał tytuł laureata. Za te osiągnięcia Pani Kurator Małgorzata Rauch uhonorowała Go tytułem” Wybitnego laureata” oraz wręczyła odznakę i dyplom. To wielki sukces naszego ucznia, nauczycieli i szkoły. Gratulujemy Konradowi i życzymy dalszych sukcesów!