Sprzęt komputerowy dla szkoły

utworzone przez | cze 25, 2018 | Aktualności

W dniu 14 czerwca 2018 r. naszą szkołę odwiedzili ważni goście: Pani Teresa Pamuła – Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie oraz Pan Stanisław Kłopot – Kierownik Jarosławskiego Biura Powiatowego ARiMR.

Dzięki tym osobom szkoła wzbogaciła się o nowe komputery. Państwo Ci przekazali w formie darowizny 10 zestawów komputerowych do pracowni informatycznej. To dla szkoły duża pomoc i wsparcie w realizacji wymagań programowych i w podnoszeniu jakości procesu nauczania.
Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, Rodzice oraz cała społeczność uczniowska są bardzo wdzięczni za ten dar. Pani wicedyrektor oraz uczniowie wyrazili to dziękując i wręczając gościom wiązankę kwiatów i pamiątkowe książki.

Wyrazy podziękowania należą się również Panu Krzysztofowi Indrze, który pomógł pozyskać te zestawy komputerowe do naszej pracowni.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.