Inauguracja roku szkolnego 2018 – 2019

utworzone przez | wrz 9, 2018 | Aktualności

W dniu 3 września uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej zainaugurowali nowy rok szkolny 2018/2019. Jak zwykle na rozpoczęcie nowego roku szkolnego cała społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele pw. Św. Wawrzyńca. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami zgromadzili się przed budynkiem szkoły na ul. Mickiewicza, gdzie po wprowadzeniu pocztów sztandarowych szkoły podstawowej oraz gimnazjum minutą ciszy uczczeni zostali patroni szkoły – Bohaterowie Września 1939 r., a następnie został odśpiewany hymn narodowy. Następnie wszystkich zebranych na uroczystości serdecznie powitał Pan dyrektor Paweł Kalisz, który w dalszej części swojego wystąpienia przedstawił wszystkich nauczycieli, poinformował uczniów o zmianach związanych z przebiegiem i organizacją pracy szkoły w nowym roku szkolnym.

Na zakończenie p. dyrektor złożył uczniom życzenia pomyślnego przebiegu nowego roku szkolnego i zaprosił do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Z początkiem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów, osobistego rozwoju i radości czerpanej z codziennego pobytu w szkole!