16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

utworzone przez | paź 2, 2018 | Aktualności

W środę 19 września 2018 odwiedził naszą szkołę Dzielnicowy naszego miasta st. sierż. Mateusz Szynal z Komisariatu Policji w Radymnie. W czasie spotkania z uczniami zaproszony gość przypomniał i przekazywał dzieciom wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się pieszych w ruchu drogowym, w tym przechodzenia przez jezdnię.
Na spotkaniu przypomniano dzieciom numery alarmowe: 997 – policja, 998 – straż pożarna, 999 – pogotowie ratunkowe, 112 – europejski telefon alarmowy. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas I – IV. Spotkanie zwieńczone zostało pokazem akcesoriów policyjnych przybliżeniem pracy policjanta oraz prezentacją radiowozu policyjnego. Dziękujemy  Policji w Radymnie za współpracę z naszą szkołą.