KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

utworzone przez | gru 28, 2018 | Aktualności

Tuż przed samymi świętami w Szkole Podstawowej w Radymnie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, którego celem była pomoc  MATEUSZOWI – absolwentowi naszej szkoły.

Na kiermaszu można było podziwiać oraz zakupić świąteczne ozdoby, kartki, wypieki i inne cudeńka – wszystkie wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Szkolny jarmark cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli akcja charytatywna zakończyła się powodzeniem. Zebrane środki razem z życzeniami świątecznymi od nas wszystkich zostały przekazane Mateuszowi.

Przeprowadzona akcja jest dowodem, że wśród nas jest dużo Ludzi Dobrej Woli, na pomoc których zawsze można liczyć.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej przekazujemy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim – Rodzicom i Nauczycielom, Koleżankom i Kolegom za wielkie Serce i wiele dobroci – organizatorzy: Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Misyjne i Szkolne Koło Caritas.