Doskonały wynik naszych półfinalistów !!!

utworzone przez | kwi 7, 2019 | Aktualności

Miło nam poinformować , że nasze drużyny biorące udział w półfinale Wielkiej Ligi Czytelników, który odbył się w Rzeszowie 28 marca   uzyskały znakomity wynik:

II i III   miejsce ( 144 i 141 pkt. na 150 możliwych do uzyskania).

Do awansu  do finału zabrakło  jedynie odrobinę szczęścia. Kolejna próba za rok. Miejmy nadzieję, że dzieciom nie zabraknie zapału.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich rodzinom  udziału w półfinale wojewódzkim, gdyż jak podkreśla główny organizator: W tym konkursie nie ma przegranych. Jeżeli startujesz i czytasz – jesteś zwycięzcą!

Cieszymy się niezmiernie, że jest tak wielu wspaniałych aktywnych  czytelników wśród dzieci i tak wielu znakomitych Rodziców
i Nauczycieli.

Ponownie powtarzamy za organizatorami projektu, że dzięki Waszej obecności i aktywności możemy stwierdzić, że czytanie nadal jest istotnym elementem naszego życia, co daje nadzieję na dobrą przyszłość dla naszego kraju. Wierzymy, że wszyscy zarażeni pasją czytania za rok ponownie przyłączą się do tej wspaniałej zabawy.

„ Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy?

Oskar Wilde