KONCERT KAMILI KRUPY

utworzone przez | maj 9, 2019 | Aktualności

23 marca 2019 r. w budynku Szkoły Podstawowej w Radymnie przy ulicy Lwowskiej 20F odbył się koncert autorski pt. „Twoimi śladami Panie…” w wykonaniu KAMILI KRUPY – uczennicy klasy 3. gimnazjum.

Zaproszonych gości, rodzinę i przyjaciół Kamili oraz zgromadzoną publiczność przywitał dyrektor szkoły – Pan Paweł Kalisz, a następnie oddał głos Agacie Kocuń (również uczennicy kl. 3. gimnazjum), która poprowadziła to popołudniowe spotkanie.

W wykonaniu Kamili usłyszeliśmy kilka piosenek, do których sama napisała tekst i skomponowała muzykę. Również sama akompaniowała sobie na gitarze i keyboardzie.

Nasza młoda artystka swoją twórczością poetycką i muzyką przekonywała, że najwspanialsze, co nas w życiu spotyka, to obecność Boga.

Na zakończenie solistka otrzymała duże brawa, kwiaty i oczywiście bisowała.

Bardzo serdecznie gratulujemy Kamili i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.