Wycieczka autokarowa klas II do Zamościa

utworzone przez | cze 13, 2019 | Aktualności

Bez tytułu5 czerwca 2019r. klasy drugie pojechały na wycieczkę autokarową do Zamościa.

Tego dnia od rana mieliśmy piękną, słoneczną pogodę. Program wycieczki obejmował zwiedzanie zoo, zabawy na świeżym powietrzu, spacer po Rynku, kupowanie pamiątek, obiad oraz zwiedzanie Katedry. W drodze wszyscy zachwycali się pięknem przyrody Roztocza oraz okolic Zamościa. Na miejscu uczniowie zapoznali się z gatunkami oraz warunkami życia zwierząt mieszkających w zoo. Największe wrażenie na uczniach wywarło terrarium z różnorodnymi gatunkami ryb, gadów i płazów. Niezwykłe wrażenie zrobiła też motylarnia. Zresztą każdy znalazł coś, co go interesowało. W drodze na Rynek uczniowie zwiedzili Katedrę. Po obejrzeniu Rynku, znalazł się czas na obiad, lody i kupowanie pamiątek.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Wycieczka była interesująca i udana.