BEZPIECZNE WAKACJE !

utworzone przez | cze 14, 2019 | Aktualności

Zbliżają się wakacje, a więc czas wyjazdów i zabawy na podwórku, nad wodą czy na placu zabaw. W tym czasie  należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo, by wypoczynek był udany i szczęśliwy. Z tej okazji 13 czerwca 2019 r. gościliśmy w naszej szkole Dzielnicowego Miasta Radymno st. sierż. Mateusza Szynala, który odwiedził wszystkie klasy I- III. Pan Policjant udzielił uczniom cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego zachowania w różnych miejscach, w których dzieci najchętniej bawią się i odpoczywają. Dziękujemy Policji za dotychczasową współpracę a dzieci i rodziców zachęcamy do wspólnego spędzania czasu. Naszym uczniom życzymy beztroskich, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji !!!