Wycieczka klas II do Dinozekolandii

utworzone przez | cze 24, 2019 | Aktualności

dino17 czerwca uczniowie klasy 2a i 2b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Dinozekolandii. Wycieczka była nagrodą za cały rok wytężonej pracy.

Podczas kilku godzin spędzonych na świeżym powietrzu dzieci pokazały, że potrafią świetnie się bawić i integrować. Skorzystaliśmy z wielu atrakcji na terenie obiektu. Były zabawy z piłkami,  gry zręcznościowe, wspinaczki, huśtawki itp. Kto chciał mógł też potańczyć na scenie do ulubionych przebojów muzyki rozrywkowej.

Podczas zabaw na świeżym powietrzu były też lody dla spragnionych ochłody albo frytki dla tych, którzy trochę zgłodnieli. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły z poczuciem, że takie wycieczki powinny być jak najczęściej.