Inauguracja roku szkolnego 2019 – 2020

utworzone przez | wrz 4, 2019 | Aktualności

W dniu 2 września uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej zainaugurowali nowy rok szkolny 2019/2020. Jak zwykle na rozpoczęcie nowego roku szkolnego cała społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele pw. Św. Wawrzyńca koncelebrowanej przez ks. Tomasza oraz ks. Krzysztofa. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami zgromadzili się przed budynkiem szkoły na ul. Mickiewicza, gdzie po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły podstawowej został odśpiewany hymn narodowy. Wszystkich zebranych na uroczystości serdecznie powitał Pan dyrektor Paweł Kalisz, który poinformował uczniów oraz rodziców o zmianach kadrowych w szkole, w tym m.in. o swoim nowym zastępcy – p. Alinie Suchy, przydziale nowych wychowawstw oraz zmianach związanych z przebiegiem i organizacją pracy szkoły w nowym roku szkolnym.
Na zakończenie p. dyrektor złożył uczniom życzenia pomyślnego przebiegu nowego roku szkolnego i zaprosił do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Z początkiem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów, osobistego rozwoju i radości czerpanej z codziennego pobytu w szkole!