16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Przez Sybir do Niepodległości

utworzone przez | Lis 14, 2019 | Aktualności

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Przez Sybir do Niepodległości” organizowanym przez MDK w Przemyślu, który został zrealizowany w ramach Wieloletniego Programu NIEPODLEGŁA – monitorowanego przez Związek Sybiraków, Oddział w Przemyślu.

  1. listopada zostaliśmy zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród, wyróżnień i dyplomów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:   Ewa Marciak kl. VIIb, Sandra Sas kl. VIIb, Agata Niedźwiedź kl. Vb, Sławomir Gyda kl. Vb, Adrian Ryńca kl.Va.

Nagrodę otrzymała: Agata Niedźwiedź

Wyróżnienia otrzymali: Sandra Sas i Sławomir Gyda

                                                                                                                                         Iwona Brzuchacz