Świętowanie Niepodległości

utworzone przez | lis 14, 2019 | Aktualności

11lW dniu 12 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z udziałem społeczności szkolnej klas IV-VIII. Na wstępie głos zabrał p. dyrektor szkoły Paweł Kalisz, który serdecznie powitał zaproszonych gości, uczniów i nauczycieli oraz nawiązał do wydarzeń sprzed 101 lat, które legły u początków powstania, odrodzonej po okresie zaborów, II Rzeczypospolitej. Później na salę został wprowadzony sztandar szkoły i nastąpiło wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie zgromadzeni na akademii mieli okazję obejrzeć okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów pod kierunkiem p. A. Huk, p. E. Stefaniuk oraz p. E. Koralewicz-Bagińskiej. Na zakończenie uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie biorący udział w różnych konkursach pod wspólnym tytułem „Dla Niepodległej”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.