Szkolna Wigilia

utworzone przez | Gru 21, 2019 | Aktualności

choinka20 grudnia był w naszej szkole dniem szczególnie uroczystym. Od samego rana uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami czynili przygotowania do klasowych wigilii, a następnie w klasowym gronie złożyli sobie wigilijne życzenia, śpiewali kolędy i spożywali świąteczne smakołyki z wigilijnego stołu. Kulminacyjnym wydarzeniem dnia było spotkanie całej społeczności szkolnej, które uświetnili swoją obecnością p. Burmistrz Miasta Radymno oraz przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły. Na wstępie p. Dyrektor powitał wszystkich gości oraz społeczność szkolną i zaprosił do obejrzenia programu artystycznego osnutego na opowiadaniu Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Po zakończeniu części artystycznej nastąpiło nagrodzenie uczniów biorących udział w różnych konkursach związanych tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia. Na zakończenie ks. Krzysztof pobłogosławił opłatki wigilijne, a zaproszeni goście przekazali wszystkim uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły świąteczne życzenia.