Zabawa karnawałowa klas I – III

utworzone przez | Lut 13, 2020 | Aktualności

Popołudnie i wczesny wieczór 5 lutego upłynął dzieciom z klas I, II, III w  radosnej, tanecznej atmosferze, ponieważ był to czas zabawy karnawałowej. Już od godziny 15 -stej dzieci mogły skorzystać z usług malowania twarzy, a od 16-stej rozpoczęła się zabawa. Wszystkie klasy w pięknym korowodzie pojawiły się na sali gimnastycznej, gdzie powitała wszystkich pani wicedyrektor życząc udanej zabawy. Następnie zabawę poprowadził wodzirej dbając , by wszyscy świetnie się bawili. Był czas tańców w kole, parach i indywidualnych występów. Odbyły się liczne konkursy, w których wzięło udział wiele dzieci. Rodzice zatroszczyli się o smaczny poczęstunek w klasach dbając, by nikomu niczego nie brakowało. Ten wieczór na pewno pozostanie na długo w pamięci uczestników.