utworzone przez | Lut 18, 2020 | Aktualności

walentynkiWalentynki to czas wyznawania sobie zarówno miłości, sympatii, jak i szacunku, życzliwości, przyjaźni. Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole, ruszyła akcja „Poczta walentynkowa”. Swoją korespondencję z miłymi pozdrowieniami można było wrzucać przez cały tydzień do pięknie ozdobionej skrzynki. Poczta już od pierwszych godzin cieszyła się sporą popularnością, a skrzynka bardzo szybko wypełniła się po brzegi. Magii tego święta dali się uwieść wszyscy uczniowie od pierwszaków, po klasę III.

Finał akcji miał miejsce w piątek 14 lutego, kiedy to kartki zostały posegregowane i doręczone do adresatów. Funkcje listonoszek pełniły uczennice klasy III a i III b : Marlena, Ola, Martyna, Oliwia, Karina i Klaudia.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.