Sukces uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch ohne Geheimnisse”

utworzone przez | Mar 6, 2020 | Aktualności

28 lutego 2020 roku uczniowie klas ósmych wzięli udział w konkursie języka niemieckiego „Deutsch ohne Geheimnisse”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Naszą szkołę reprezentowali Oliwia Broszko, Amelia Dłuhań, Katarzyna Matuszek i Karol Kontek z klasy VIIIA oraz Aleksandra Sobolewska, Filip Bącal i Szymon Biały    z klasy VIIIB. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie swojej wiedzy poprzez rozwiązanie testu leksykalno-gramatycznego. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli czołowe miejsca- I miejsce Szymon Biały i III miejsce Filip Bącal. Gratulujemy zwycięzcom.