Komunikat !

utworzone przez | Mar 13, 2020 | Aktualności

Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem zajęć w szkole przypominam, że w tym czasie należy stosować się do zasad zbieżnych z tymi, które wynikają z zastosowania kwarantanny domowej.
Uczniowie nie powinni zbierać się w grupy i przebywać w parkach, lokalach gastronomicznych, deptakach itd.

Burmistrz Miasta Radymna informuje, że od dnia 13.03 2020 r. będą przeprowadzane wzmożone kontrole niepełnoletnich pojawiających się w mieście przez policję. Po wylegitymowaniu takiej osoby informacje o przebywaniu poza miejscem zamieszkania będą przekazywane do szkoły, do której uczęszcza uczeń.

Należy pamiętać, że okres zawieszenia zajęć nie jest okresem wakacji czy ferii. W związku
z tym uczniowie, (rodzice) poprzez dziennik elektroniczny mają obowiązek być w kontakcie
z nauczycielami w celu korzystania z udostępnionych przez nich materiałów.