16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

SPISZ SIĘ PRZEZ INTERNET!

utworzone przez | Kwi 2, 2020 | Aktualności

drugi spis próbny od 1 do 30 kwietnia 2020

Ze względu na obecną sytuację, Urząd Statystyczny w Rzeszowie, wystąpił z prośbą, aby zamieścić na stronie naszej szkoły informację dotyczącą II Spisu Próbnego, ponieważ zależy im, aby dotarła ona do jak największego grona odbiorców. Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

INFORMACJA US

1 kwietnia 2020 r. rozpoczyna się Drugi Spis Próbny przed Narodowym Spisem Powszechnym 2021 w 16 gminach w Polsce, w tym w gminie miejskiej Radymno.  

Aby zagwarantować respondentom i naszym pracownikom bezpieczeństwo spis ten będzie przeprowadzony wyłącznie w oparciu o samospis internetowy i telefoniczny (z pomocą rachmistrza).

Logowanie do aplikacji jest  intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera oraz telefonu komórkowego, mającego połączenie z Internetem. Jeśli ktoś (np. ze względu na zaawansowany wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność) nie będzie w stanie spisać się samodzielnie, pomogą mu w tym nasi rachmistrzowie telefonicznie.

Szczegółowe informacje dotyczące drugiego spisu próbnego znajdziecie Państwo na stronie spis.gov.pl oraz na stronie Urzędu Miasta Radymno www.radymno.pl