16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Rozkład zajęć dodatkowych

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

2016/2017

LP. IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA NAZWA ZAJĘĆ TERMIN MIEJSCE ZAJĘĆ

(NR SALI, SP, GIM.)

1. Danuta Woźniak zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko dla uczniów zdolnych

czwartek 11.50-12.35

środa       12.45-13.30

SP – s. 10

SP – s. 10

2. Ala Sucha zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko artystyczne

czwartek 11.50-12.35

środa       12.45-13.30

SP – s. 9

SP – s. 9

3. Krystyna Bąba zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko matematyczne

czwartek 12.45-13.30

wtorek    11.50-12.35

SP – s. 29

SP – s. 29

4. Małgorzata Hamacher zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko artystyczne „Tańczę, śpiewam i maluję”

wtorek    11.50-12.35

piątek     11.50-12.35

SP – s. 24

SP – s. 24

5. Maria Burbeło zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko artystyczne „Mam talent”

czwartek 11.50-12.35

piątek      11.50-12.35

SP – s. 34

SP – s. 34

6. Joanna Maziarz zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko artystyczne „Mali artyści”

piątek  11.50-12.35

poniedziałek  11.50-12.35

SP – s. 9

SP – s. 26

7. Anna Biesiadecka zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko artystyczne „Mały artysta”

środa       12.45-13.30

poniedziałek 12.45-13.30

SP – s. 29

SP – s. 29

8. Katarzyna Gałęza zajęcia rewalidacyjne środa       12.35-13.35

czwartek 12.35-13.35

piątek      11.35-12.35

SP – s. 31

SP – s. 31

SP – s. 31

9. Katarzyna Gałęza zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

„Klub Przyjaciół Bratka”

Poniedziałek 12.35 – 13.35

Wtorek 11.35 – 13.35 gr. 1

Wtorek 12.35 – 12.35 gr. 2

Czwartek 11.35 – 12.35

SP – s. 31

SP – s. 31

SP – s. 31

SP – s. 31

10. Elżbieta Stepanko Kółko j. angielskiego „English is easy” Środa 12.45 – 13.30

 

SP – s. 13
11. Elżbieta Kawulka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Kółko literackie

Poniedziałek 13.35 – 14.20

Wtorek 8.00 – 8.45

SP – s. 11

GIM. – s. 13

12. Jan Konowalik Kółko j. angielskiego

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

poniedziałek 12.45-13.30

środa  12.45-13.30

GIM. – s. 16

GIM. – s. 16

13. Elżbieta Koralewicz -Bagińska Kółko muzyczne kl. V-VI

Kółko muzyczne kl. IV

poniedziałek 12.45 – 14. 20

Środa 12.45 – 13.30

GIM. – s. 7

SP – s. 14

14. Elżbieta Koralewicz -Bagińska Zespół gitarowy Czwartek 14.30 – 15.15 SP – s. 11
15. Anna Borówka Kółko historyczne Środa 13.30 – 14.15 GIM. – s. 7

 

16. Elżbieta Rak Kółko literackie

Kółko teatralne

Wtorek 12.45 – 13.30

Środa 13.35 – 14.20

GIM. – s. 6

GIM. – s. 6

17. Elżbieta Rak zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Środa 12.45 – 13.30,

czwartek  13.35 – 14.20,

Piątek 8.00 – 8.45

GIM. – s. 6

GIM. – s. 6

GIM. – s. 6

18. Alicja Szpunar Kółko przyrodnicze „W ogrodzie doświadczeń” czwartek 13.35 – 14.20

czwartek  14.30 – 15.15

GIM. – s. 16

GIM. – s. 16

19. Urszula Tereszko zespół dydaktyczno-wyrównawczy

kółko matematyczne

poniedziałek 12.45 – 14. 20

wtorek 13.35 – 14.20

GIM. – s. 6

GIM. – s. 6

20. Elżbieta Stepanko Kółko j. angielskiego – kl. VI b poniedziałek 13.35 – 14. 20

 

GIM. – s. 16
21. Andrzej Suchy Kółko przyrodnicze Piątek 11.50 – 12.35 kl. IV c

Piątek 12.45 – 13.30 kl. IV b

SP – s. 14

SP – s. 14

22. Maciej Lizoń SKS – zajęcia sportowe Poniedziałek 14.20 – 15.50

Wtorek 13.40 – 15.10

Środa 14.20 – 15.50

Hala sportowa, Orlik

Hala sportowa, Orlik

Hala sportowa, Orlik

23. Edward Hamacher Gimnastyka korekcyjna Piątek 10.50 – 11.35 Sala gimnastyczna