16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Rok szkolny 2016/2017

utworzone przez | lip 1, 2017

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach wiedzy:

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z j. polskiego – Jakub Sudoł             VI A;
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego przyrody –Konrad Cicirko              VI A
  • Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Kuratoryjnego z matematyki – Bartosz Niedźwiedź kl. V B
  • Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Kuratoryjnego z historii –Piotr Pawełek           VI B
  • Udział w rejonowym etapie Konkursu Kuratoryjnego z j. polskiego – Konrad Cicirko VI A, Karolina Jurkiewicz kl. VI B, Natalia Sierżęga kl. VI B  
  • Finaliści Międzynarodowego konkursu Matematycznego PANGEA – Bartosz Niedźwiedź V b; wysokie miejsca zdobyli takżeKonrad Cicirko z klasy VI A oraz Oliwia Broszko z klasy VA
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – wynik bardzo dobry: Konrad Cicirko VI A; wyróżnienia: Damian Strawiński kl. II B, Hermina Bagińska              kl. III A, Bartosz Niedźwiedź kl. V B, Katarzyna Matuszek  kl. V A, Jakub Sudoł  kl.VI A
  • Finaliści powiatowego konkursu matematycznego dla klas szóstych „Mistrz Matematyki”II miejsce – Bartosz Niedźwiedź kl. 5 b, wyróżnienie – Jakub Sudoł kl. 6 a
  • Finaliści powiatowego konkursu z matematyki dla klas czwartych „Mały Mistrz Matematyki” – II miejsce – Maria Michalska kl. 4 c
  • Laureaci konkursu „Biblijnego” na szczeblu diecezjalnym – V miejsce Konrad Cicirko kl. VI b, wyróżnienie – Magdalena Kuta kl. VI b i Wiktor Szałyga kl. V b

 

Osiągnięcia sportowe  uczniów:

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

I m-ce w powiecie – koszykówka dziewcząt i awans do rozgrywek rejonowych;

II m-ce w powiecie – koszykówka chłopców;

IV m-ce w powiecie – piłka nożna dziewcząt;

V m-ce w powiecie – piłka nożna chłopców;

IV m-ce w powiecie – trójbój lekkoatletyczny chłopców;

Inne działania:

  • XVII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa – V m-ce zespołu w składzie: Karolina Kowalowicz z klasy IIa,  Martyna Lisowska,  Dawid Budniak i Kamil Filip z klasy IIIb.
  • I m-ce w Półfinałach Wielkiej Ligi Czytelniczej  w kategorii klas I-III  – drużyna                          w składzie Malwina Piętka z klasy III a, Jagoda Madejowska z klasy  III c i Otylia Stryczek   z klasy III c; V m-ce w finale 10 najlepszych drużyn z całej Polski                       w Katowicach.   

 

Osiągnięcia  artystyczne:

  • XXVII Rejonowy Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz Do Sławy” w Jarosławiu – Regina Kania (kl. 6 a) – III miejsce
  • Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Świętem – Jagoda Miciak             (kl.5 b) –  wyróżnienie
  • Wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji o Annie Jenke w Rogóżnie „Pragnąć tylko Gwiazd” – Natalia Bojarska, Karolina Jurkiewicz, Miriam Łakomska, Amelia Rabczak VI b
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wierszy i Piosenki w Jarosławiu „A to Polska właśnie” – Amelia Rabczak VI b
  • „Nie pal przy mnie proszę! – powiatowy konkurs plastyczny – wyróżnienie otrzymały Kamila Sierżęga  i  Otylia Stryczek z klasy III c
  • „Zostań Wolontariuszem” – konkurs powiatowy – I miejsce: KarolinaMuszak                 III b, III miejsce: Łukasz Marciak kl. III b, wyróżnienie: Weronika Brzyska kl. III a

 

Konkursy szkolne:

 

„Anioły i gwiazdy” 

– kategoria: klasy I – III

  • I miejsce – Malwina Piętka 3a
  • II miejsce – Jagoda Madejowska 3c
    II miejsce – Otylia Stryczek 3c
  • III miejsce – Kamila Sierżęga 3c
  • Wyróżnienie: Weronika Karbownik 3c, Julia Lisowska 3a

 

–  kategoria: klasy IV-VI

  • I miejsce – Łucja Wolanin 4c
  • II miejsce – Joanna Gradowska 5a
  • III miejsce – Weronika Klocek 6a

 

„Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”

 

  • I miejsce – Maja Sudoł 3b i Jakub Sudoł 6a
    I miejsce – Malwina Piętka 3a
  • II miejsce – Kamila Sierżęga 3c i Natalia Sierżęga 6b
    II miejsce – Julia Burbeło 2a
  • III miejsce – Łucja Wolanin 4c
    III miejsce – Sławomir Gida 2b

           Wyróżnienia:

  • Jagoda Madejowska 3c i Oliwia Madejowska 5b
  • Nikola Bernacka 2b
  • Oliwia Matwijczak 1a, Aleksandra Słabak 1a, Michalina Przytuła 1a
  • Maja Gomółka 3a

 

 „Najpiękniejsza Pisanka”

 

– kategoria: klasy I – III

  • Wyróżnienia:  Julia Bat I a, Marcel Golba kl. I c, Otylia Stryczek kl. II c, Kacper Czech kl. II a, Ewa Marciak kl. III b, Damian Figiela kl. III c
  • I miejsce – Emilia Przytuła II a
  • II miejsce  – Szymon Michalski II b
  • III miejsce – Zuzanna Kosztyła II b
  • Wyróżnienie: Julia Bat II a

Zuzanna Rusin kl. III b

Kamila Sierżęga kl. III c

– kategoria:  klasy IV – VI

  • I miejsce – Oliwia Grzelińska IV a
  • II miejsce – Kinga Jackowska IV c
  • III miejsce – Julia Balicka VI a
  • Wyróżnienia: Szymon Biały V b, Klaudia Grzelińska i Maja Bień kl. V b

 

III Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej 2017

 

– kategoria klas I – III

  • I miejsce – Nikola Halica – kl. 3c
  • II miejsce – Katarzyna Mil i Hermina Bagińska – kl. 3c
  • III miejsce – Weronika Karbownik i Kamila Sierżęga – kl. 3c

 

– kategoria klas IV – VI

  • I miejsce – Katarzyna Matuszek – kl. 5a

Miriam Łakomska i Amelia Rabczak – kl. 6b

  • II miejsce – Maja Bień i Klaudia Grzelińska – kl. 5b
  • III miejsca – nie przyznano.

 

Konkursy z okazji Dnia Ziemi:

 

Konkurs wiedzy ekologicznej

Mistrzowie Ekologii:

  • W kategorii klas I – III kl. (I a – Nikola Dziaduś, I b – Kacper Kos, II a – Adrian Ryńca, II b –  Agata Niedźwiedź, III a – Weronika Brzyska, III b – Maciej Słabak, III c – Martyna Kalin)
  • W kategorii klas V ( klasa V a – Alicja Czyrek, Nikola Magoń, Krystian Hołowacz)
  • w kategorii klas VI (klasa VI a – Kacper Bis, Konrad Cicirko, Mikołaj Pac).

Konkurs na najlepszy plakat pod hasłem „W kierunku natury”

  • 1 miejsce klasa VI b,  M .Kuta, N. Bojarska, J. Koralewicz, K. Bazan, S. Kruk
  • 2 miejsce klasa V b Aleksandra Sobolewska
  • 3 miejsce klasa VI a  M. Paryna, K. Cicirko, Sz.Korzepa, J.Balicka, J.Olech

 

Konkurs literacki „ Najpiękniejsze miejsce na Ziemi”

  • 1 miejsce klasa V b Oliwia Madejowska
  • 2 miejsce klasa V a Katarzyna Matuszek
  • 3 miejsce klasa V b Milena Miśko
  • Wyróżnienie klasa V b  Maja Bień

 

Rewia mody ekologicznej

  • 1 miejsce Karolina Samborska klasa V b
  • 2 miejsce Maja Bień klasa V b
  • 3 miejsce Jakub Krupa klasa VI b

Ekologiczny konkurs programu REBA „Zbieramy zużyte baterie”        

I miejsce – Jakub Puzio kl. II B

II miejsce – Karol Wujek kl. III A  

III miejsce – Julia Sawa kl. I A

Techniczny konkurs „Młody wynalazca  2016”

I miejsce –Natalia Segiń kl. IV C

II miejsce –Sylwia Wołosz kl. IV C

III miejsce –Wiktoria Sanakiewicz kl. IV B

Wyróżnienie – Jakub Soja kl. IV C

Konkurs informatyczny „Mistrz klawiatury”

I miejsce –Szymon Biały kl. V B

II miejsce –Patrycja Bembenek kl. VI A

III miejsce –Miłosz Kłyż kl. VI B

Tydzień Wychowania

 

Konkurs plastyczny „Dobre rady nie od parady”

  • I miejsce – Łucja Wolanin z klasy IV c
  • II miejsce –Sylwia Wołosz z klasy IV c
  • III miejsce –Sandra Sas z klasy IV b
  • WyróżnienieOtylia Stryczek – III c, Magda Boho – III b i Maja Biesiadecka – II b

 

Konkurs recytatorski

– kategoria: klasy I – II

  • I miejsce – Ola Słabak z klasy I a
  • II miejsce  – Zuzanna Łuksik z klasy I b
  • III miejsce – Jagoda Strawa z klasy II a
  • Wyróżnienie:  Nikola Andruszko z klasy II a

– kategoria: klasy III – IV

  • I miejsce – Weronika Tworzydło – III b
  • II miejsce  – Harmina Bagińska – III c, Natalia Segiń – IV c
  • III miejsce – Julia Indra – III b

Wyróżnienie  – Kasia Mil – III c

 

Europejski Tydzień  Świadomości Dysleksji

 

       Konkurs plastyczny na plakat ilustrujący wartości czytania „ Dlaczego warto czytać”

  • I miejsce – klasa VI  b w składzie : Miriam Łakomska, Oliwia Świecarz i Jakub Koralewicz

Konkurs Pięknego Czytania – Mistrz Pięknego Czytania

  • I miejsce kl. V – Amelia Dłuhań  z kl. V a
  • I miejsce kl. VI – Jakub Sudoł z klasy VI a
  • Wyróżnienie – Julia Jackowska z V a i Szymon Biały  z klasy V b oraz Karolina Jurkiewicz i Magdalena Kuta z  klasy VI b

 

SZKOLNY  PROJEKTOGRÓD MOICH MARZEŃ”

 

ŻYWE OGRÓDKI

  1. IV b – Wiktoria Sanakiewicz,  Milena Siara
  2. V b – Oliwia Madejowska, Karolina Kud, Maja  Bień, Wiktoria Figiela, Julia Szostak – Maik
  3. IV c –  Natalia Segiń, Łucja Wolanin, Filip Marciak

Kl. V b –  Aleksandra Sobolewska, Karolina Samborska

  1. IV b –  Julita Bar

Wyróżnienie – kl. IV c – Sylwia Wołosz, Julia Wasylik, Damian Figiela

 

FRAZENADA 

  1. V A – Oliwia Broszk, Amelia Dłuhań, Julia Jackowska, Karol Kontek
  2. VI B – Miriam Łakomska, Karolina Jurkiewicz, Dobromiła Lenar, Magdalena Kuta

 

MAKIETY OGRODÓW – OD ŚREDNIOWIECZA  DO WSPÓŁCZESNOŚCI

  1. VI A
  2. IV B
  3. VB

Wyróżnienie:  kl. IV A  i  IV C

KONKURS LITERACKI

KLASY CZWARTE

  1. Łucja Wolanin
  2. Ewa Marciak
  3. Miłosz Szwedzki

KLASY PIĄTE I SZÓSTE:

  1. Oliwia Broszko- kl.Va
  2. Szymon Biały –kl. Vb
  3. Jakub Sudoł – kl. VIa , Natalia Bojarska – kl. VI B

 

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

 

Turniej polonistyczno – matematyczny ,,Przysłowia polskie” 

  • 1 m-ce kl. 5b:Szymon Biały, Filip Bącal, Bartosz Niedźwiedź, Wiktor Szałyga
  • 2 m-ce kl. 6a:  Regina Kania, Jakub Sudoł, Kacper Bis, Konrad Cicirko

 

Konkurs plastyczno – literacki ,, W Krainie Języka Polskiego’’

  • 1 miejsce: Maja Bień, Oliwia Madejowska, Wiktoria Franus, Klaudia Grzelińska, Karolina Kud – kl.5b
  • 2 miejsce: Filip Bącal, Szymon Biały, Wiktor Szałyga, Bartosz Niedzwiedź, Wojtek Mil – kl.5b
  • 3 miejsce: Natalia Burdzińska, Małgorzata Czyrek, Nikodem Kowalski, Nikola Magoń, Karol Marciak – kl.5a

 

Dzień Matematyki

 

Konkurs matematyczno-plastyczny „Matematyka-lubię to”

KATEGORIA KLAS I-III

  • I miejsce         WERONIKA TWORZYDŁO KL. 3B
  • II miejsce       JULIA INDRA KL. 3B
  • III miejsce      JULIA OCHENDUSZKIEWICZ KL. 3B
  • Wyróżnienie  EMILIA BIESIADECKA KL. 3B

KATEGORIA KLAS IV-VI

  • I miejsce         MAGDALENA PARYNA KL. VIA
  • II miejsce       ŁUCJA WOLANIN KL. IVC
  • III miejsce      JULIA SUDER KL.IVB
  • Wyróżnienie  REGINA KANIA KL.VIA

 

Quiz matematyczny  pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko”

  • 1 m-ce kl. V a w składzie: Oliwia Broszko, Katarzyna Matuszek, Karol Konktek
  • 1 m-ce kl. VI aw składzie: Konrad Cicirko, Mikołaj Pac, Jakub Sudoł

 

Konkurs na recytację liczby Pi

  • 1 m-ce Oliwia Broszko V a

Projekt edukacyjny „Z biegiem Wisły”

 

Konkurs wiedzy

  • I miejsce –Szymon Biały (kl. 5b)
  • II miejsce –Bartosz Stopa (kl. 6a)
  • III miejsce –Julia Balicka (kl. 6a)

 

Konkurs informatyczny

  • I miejsce –Wojciech Kupka (kl. 5a)
  • II miejsce –Małgorzata Czyrek (kl. 5a)
  • III miejsce –Szymon Biały (kl. 5b) oraz Natalia Burdzińska (kl. 5a)

 

KONKURS O MARSZAŁKU JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

 

  1. Julia Jackowska – kl. 5a
  2. Aleksandra Sobolewska –kl.5b
  3. Szymon Biały –kl.5b