16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Rok szkolny 2017/2018

utworzone przez | paź 15, 2018

Najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach wiedzy:

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z matematyki i historii, zdobywca tytułu „Wybitny Laureat”Konrad Cicirko kl. VII A
  • Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Kuratoryjnego z matematyki – Bartosz Niedźwiedź kl. VI B
  • Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Kuratoryjnego z matematyki – Jakub Sudoł kl. VII A
  • Udział w rejonowym etapie Konkursu Kuratoryjnego z j. polskiego – Julia Jackowska kl. VI A, Filip Bącal kl. VI B, Karolina Jurkiewicz kl. VII B, Natalia Sierżęga kl. VII B
  • Finalista Międzynarodowego konkursu Matematycznego PANGEA, zdobywca brązowego medalu – Wiktor Szałyga kl. VI B
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2018” – wynik bardzo dobry: Szymon Biały VI B, Bartosz Niedźwiedź kl. VI B; wyróżnienia: Konrad Cicirko kl. VII A, Jakub Sudoł kl. VII A, Malwina Piętka kl. IV A, Patrycja Krysiak kl. IV A, Katarzyna Gdula kl. II A, Filip Sopel kl. II A, Anastazja Wielgosz kl. II B
  • Powiatowy konkurs matematyczny dla klas szóstych „Mistrz Matematyki” – III miejsce – Bartosz Niedźwiedź kl. 6 b, finaliści – Wiktor Szałyga kl. 6 b, Katarzyna Matuszek kl. 6 a
  • Powiatowy konkurs z matematyki dla klas czwartych „Mały Mistrz Matematyki” – I miejsce – Patrycja Krysiak kl. 4 a
  • Finaliści I edycjiKonkursu Matematycznego „MATWIT MATEMATYCZNY” – Konrad Cicirko, Jakub Sudoł, Bartosz Niedźwiedź i Szymon Biały
  • Rejonowy Konkurs Ekologiczny „Ekolog Roku 2018” – Konrad Cicirko kl. 7 a
  • Finalista konkursu „Biblijnego” na szczeblu diecezjalnym – Wiktor Szałyga kl. VI b
  • IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Nizinach – II m-ce: Oliwia Broszko VI a, Katarzyna Matuszek kl. VI a, Filip Majkut kl. VI b.   

 

Osiągnięcia sportowe  uczniów:

  • Mistrz Powiatu w koszykówce dziewcząt,
  • Mistrz Powiatu w koszykówce chłopców
  • II miejsce w finale powiatu w piłce nożnej dziewcząt
  • 13 miejsce dziewcząt i chłopców w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce.

 

Inne działania:

  • Udział XVII Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej

 

 

Osiągnięcia  artystyczne:

 

  • XXVIII Rejonowy Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz Do Sławy” w Jarosławiu Patrycja Krysiak kl. 4 a – II miejsce, Emilia Biesiadecka kl. 4 b – III miejsce i Maja Sudoł kl. 4 b – wyróżnienie
  • Konkurs Piosenki Europejskiej w Jarosławiu – w kategorii klas I – III Sandra Gąska (III a) – II miejsce; w kategorii klas IV – VI Katarzyna Matuszek (VI a) – III miejsce, w kategorii klas VII i gimnazjalnych duet Miriam Łakomska i Amelia Rabczak – I miejsce
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Sing – Sing” Orzechowcach – duet Amelia Rabczak i Miriam Łakomska kl. VII b – II miejsce i nagroda publiczności
  • Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Juliana Tuwima – w kategorii I (klasy 1-3): II miejsce – Julia Sawa klasa 2A; w kategorii II (klasy 4-6): I miejsce – Malwina Piętka klasa 4A, II miejsce – Oliwia Broszko klasa 6A, III miejsce – Patrycja Krysiak klasa 4A; wyróżnienie – Julia Jackowska klasa 6A
  • Gminny Konkurs RecytatorskiTOTUS TUUS : Julia Jackowska klasy 6 A – I miejsce, Malwina Piętka – kl. 4A i Oliwia  Broszko – kl. 6A II miejsce ex aequo; Łucja Wolanin (kl. 5C) –  nagroda specjalna za autorski wiersz pt. „Moc słów Wielkiego Człowieka”; w  konkursie plastycznym – Gabriela Barska 6A – III miejsce, Kacper Czech  kl. 4A –  wyróżnienie 
  • XII Edycja Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodzieży  „Moje Wzrastanie Ku Pełni Człowieczeństwa” na temat : „Jan Paweł II – świadek historii Polski” – Sandra Gąska III a – wyróżnienie
  • „Nie pal przy mnie proszę! – powiatowy konkurs plastyczny: I miejsce – Klaudia Maj kl. I a, II miejsce – Wiktoria Piwowar kl. I a, wyróżnienie – Antonina Iwan kl. I a

 

Konkursy szkolne:

„Anioły i gwiazdy” 

– kategoria: klasy I – IV

  • I miejsce – Julia Ochenduszkiewicz z IV b
  • II miejsce – Szymon Krawczyk z I b
  • III miejsce – Otylia Stryczek z IV c
  • Wyróżnienie: Julia Świecarz z IV a; Katarzyna Mil z IV c; Emilia Pempuś z I b

 

–  kategoria: klasy V-VII

  • Nagroda specjalna– Julia Senderska z Va: 

 

 

 

„Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”

 

  • I miejsce – Oliwia Zubrzycka z I a
  • II miejsce – Kamila Sierżęga 4c i Natalia Sierżęga 7b
  • III miejsce – Julia Burbeło z III a

           Wyróżnienia:

  • Karol Bondarenko z I a
  • Miłosz Hyś z IV a
  • Julita i Michał Bar z V b

 

„Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

 

III Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej 2018

 

– kategoria klas I – III

  • I miejsce – Sandra Gąska 3a

– kategoria klas IV – VI

  • I miejsce – Katarzyna Matuszek – kl. 6a

– kategoria klas VII i gimnazjalnych

I miejsce – Miriam Łakomska i Amelia Rabczak – kl. 7b

 

Konkursy z okazji Dnia Ziemi:

 

Konkurs wiedzy ekologicznej

Mistrzowie Ekologii:

  • I a – Maciek Mizgiel,
  • I b – Joanna kuta ,
  • II a – Oliwia Matwijczak ,
  • II b – Anastazja Wielgosz ,
  • III a – Adrian Ryńca,
  • III b – Maja Biesiadecka,
  • IV a – Michał Sobolewski,
  • IV b – Wiktoria Mierzwa,
  • IV c – Nikola Halica.
  • VII a – Konrad Cicirko

 

Konkurs na najlepszy plakat pod hasłem „Ratujemy Ziemię”

  • I miejsce– Amelia Wanio, Oliwia Zawiślińska, Oliwia Wołosz
  • Wyróżnienie – Maja Bień, Klaudia Grzelińska

 

Konkurs „ EKO – ZABAWKI lub EKO – BIŻUTERIA”

  • Najciekawsze prace wykonali uczniowie klasy IV a

 

Ekologiczny konkurs programu REBA „Zbieramy zużyte baterie”        

I miejsce – Jakub Puzio kl. III B

II miejsce –Julia Sawa kl. II A  

III miejsce –Malwina Piętka kl. IV A

III miejsce –Julia Balicka kl. VII A

Konkurs informatyczny „Mistrz klawiatury”

I miejsce –  Marcel Kania kl. V a

II miejsce – Jakub Halek   kl. V b

III miejsce – Karolina Jurkiewicz  kl. VII B

 

Tydzień Wychowania

„ZNAJDŹ SIĘ WŚRÓD KULTURALNYCH !” – konkurs na plakat

  • 1 miejsce– kl. VII a
  • 2 miejsce– kl. VII b
  • 3 miejsce– VI b

 

 

Ogólnopolski Projekt „Być jak Ignacy”

 

Konkurs ,,Modelowy Układ Słoneczny’’

  • 1 miejsce – Oliwia Broszko i Amelia Dłuhań kl. VI a
  • 2 miejsce – Małgorzata Czyrek kl. VI a
  • 3 miejsce – Gabriela Grendus kl. VI a

„Konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku”

Najlepsze drużyny dwuosobowe:
1 miejsce – Wiktor Szałyga i Bartosz Niedźwiedź klasa VI b
2 miejsce – Amelia Dłuhań i Gabriela Barska klasa VI a
3 miejsce – Katarzyna Matuszek i Oliwia Broszko klasa VI a
3 miejsce – Natalia Burdzińska i Małgorzata Czyrek klasa VI a

Szkolny Dzień Języka Polskiego

 

Turniej wiedzy o mitach greckich.

Zwycięzcy:

§  Tymon Mazurkiewicz, Mateusz Lisowski oraz Marcel Kania.

 

 

Dzień Matematyki

 

Turniej Matematyczny Klas Szóstych i Siódmych pod hasłem „Matematyka od kuchni”

Zwyciężyły drużyny:

klasa VIA w składzie: Wojciech Kupka, Katarzyna Matuszek, Karol Kontek

klasa VIIA w składzie: Konrad Cicirko, Mikołaj Pac, Jakub Sudoł

 

Konkurs na recytację liczby Pi

 

  • 1 m-ce Maria Michalska V c

 

Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Liczba Pi”:

  • I miejsce:Milena Miśko – kl. VIB
  • II miejsce:Regina Kania, Weronika Klocek, Szymon Korzepa – kl. VIIA
  • III miejsce:Filip Bącal, Filip Majkut – kl. VIB

 

 

Konkurs wiedzy geograficznej pt „100 pytań na 100 – lecie Niepodległości”

  • I miejsce –Konrad Cicirko (kl. 7a)
  • II miejsce –Bartosz Stopa (kl. 7a)
  • III miejsce –Regina Kania (kl. 7a)

Test sprawdzający  wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej:

Zwycięzcy testu z poszczególnych klas:

  • II a – Julia Sawa
  • II b – Zuzanna Jurczyńska
  • III a – Jagoda Strawa
  • III b – Amelia Piechota
  • IV a – Patrycja Krysiak
  • IV b – Zuzanna Rusin
  • IV c – Otylia Stryczek

       Mistrzem ratownictwa w szkole  został  uczeń klasy IV c Jakub Kmieć, który jako jedyny zdobył 100% punktów.

 

SPELLING COMPETITON – konkurs literowania w języku angielskim w klasach trzecich

  • I miejsce:Maja Biesiadecka– kl. IIIB
  • II miejsce:Aleksandra Śpiewak– kl. IIIA
  • III miejsce:Maja Suchodolska– kl. IIIB