16 628 10 66 sp_radymno@pro.onet.pl

Rok szkolny 2018/2019

utworzone przez | lis 7, 2019

ROK SZKOLNY 2018/2019

Najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach wiedzy:

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z matematyki – Bartosz Niedźwiedź kl. VII b

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z matematyki i z chemii – Konrad Cicirko kl. VIII a

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z historii – Piotr Pawełek kl. VIII b

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z historii – Wojciech Mil kl. VII b

  • Rejonowy etap Konkursu Kuratoryjnego z matematyki – Jarosław Kurasz kl. III a gimn.

  • Rejonowy etap Konkursu Kuratoryjnego z j. polskiego – Amelia Rabczak kl. VIII b, Natalia Sierżęga kl. VIII b

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”: wynik „bardzo dobry” – Bartosz Niedźwiedź kl. VII b; wyróżnienia – Patrycja Krysiak kl. V a, Malwina Piętka kl. V a, Ewa Marciak kl. VI b, Jakub Sudoł  kl. VIII a

  • Olimpiada Matematyczna Juniorów– udział w drugim stopniu olimpiady – Bartosz Niedźwiedź kl. VII b

  • Powiatowy Konkurs „Mały Mistrz Matematyki” – wyróżnienie Adrian Ryńca  kl. IV a

  • Powiatowy Konkurs „Mistrz Matematyki” – udział w II etapie: Ewa Marciak  kl. VI b, Maria Michalska kl. VI c

  • Powiatowy Konkurs Matematyczny „Krok przed Metą” – udział w II etapie – Otylia Stryczek kl. V c

  • Powiatowy Konkurs Matematyczny „Potyczki Matematyczno-Ekonomiczne” – udział w etapie finałowym: Bartosz Niedźwiedź kl. VII b, Konrad Cicirko kl. VIII a, Jakub Sudoł  kl. VIII a

  • X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „English Is Easy English Is Fun” –   I miejsce – trzyosobowy zespół w składzie: Aleksandra Kosztyła kl. VI c, Sandra Sas kl. VI b i Marcel Kania kl. VI a 

  • Konkurs matematyczny „PAJDEJ” w ramach IV Obchodów Międzynarodowego Dnia Liczby Pi – III miejsce trzyosobowy zespół: Kasia Gdula i Nikola Dziaduś kl. 3a oraz Zuzia Jurczyńska kl. 3b

  • Konkurs wiedzy o Niemczech Landeskunde – Niemcy – II miejsce – Anna Napierko , III miejsce – Justyna Gołdy kl. III b gimn.

  • Półfinał Wielkiej Ligi Czytelników – II miejsce w kategorii kl. I – IV – zespół w składzie: Katarzyna Gdula, Karol Szałyga i Pawel Bącal, III miejsce w kategorii kl. V – VIII – zespół w składzie: Otylia Stryczek, Malwina Piętka

Osiągnięcia artystyczne:

  • Konkurs rejonowy „Sacrum w literaturze i sztuce” – III miejsce w kategorii poezji śpiewanej – Miriam Łakomska kl. 8B 

  • Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Sing – Sing” Orzechowcach – I miejsce – duet Amelia Rabczak i Miriam Łakomska kl. VIII b; II miejsce – Jagoda Miciak kl. VII b; III miejsce – Katarzyna Matuszek kl. VII a; II miejsce – zespół w składzie: Kamila Krupa, Magdalena Kania, Justyna Gołdy kl. III b gimn.

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Juliusz Słowacki i jego epoka” – wyróżnienie – Milena Miśko kl. VII b

  • Konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie proszę” – wyróżnienie na szczeblu powiatowym – Milena Bojarska kl. II b

  • Konkurs „Poezja, Proza i Piosenki z Powstania Warszawskiego” w MOK w Jarosławiu – II miejsce – Natalia Bojarska kl. VIII b; wyróżnienie – Amelia Rabczak

Osiągnięcia sportowe uczniów:

  • I miejsce w finale powiatu w piłce nożnej dziewcząt – Powiatowe Igrzyska Dzieci

  • III miejsce w koszykówce chłopców – Powiatowe Igrzyska Młodzieży

  • IV miejsce w koszykówce dziewcząt – Powiatowe Igrzyska Młodzieży

  • IV miejsce w XVIII Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej 

Konkursy szkolne:

Szkolny Turniej „Dzika Matematyka”:

I miejsce – drużyna kl. VIII: Konrad Cicirko, Jakub Sudoł, Mikołaj Pac kl. VIII a

I miejsce – drużyna kl. VII: Bartosz Niedźwiedź, Wiktor Szałyga, Szymon Biały kl. VII b

Szkolny Konkurs „Recytacji Liczby Pi”

I miejsce – Aleksandra Sobolewska 

II miejsce – Karolina Kud 

III miejsce – Dominik Koralewicz 

Szkolny Konkurs „Plakat Liczby Pi”

I miejsce – Szymon Biały kl. VII b

II miejsce – Karolina Samborska kl. VII b, Oliwia Zawiślińska kl. VII b

III miejsce – Patrycja Krysiak kl. V a, Weronika Brzyska kl. V a, Julia Lisowska kl. V a

Konkurs plastyczny pod hasłem „Ja i mój świat”

I miejsce – Antoni Pelczarski kl. I b

I miejsce – Katarzyna Lisowska kl. I c

III miejsce – Ksawery Małek kl. I b

Wyróżnienia: Lena Kłosowska – kl. I a, Jagoda Bar – kl. I b, Nikola Dziaduś – kl. III a

Konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie proszę”

I miejsce – Julia Sawa kl. III a

II miejsce – Milena Bojarska kl. II b

III miejsce – Hanna Gala kl. I a

Wyróżnienia: Michał Piętka – kl. I a, Ksawery Kaczmar – kl. I c, Karol Bondarenko – kl. II a

 

Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

kategoria: klasy I – IV

I miejsce – Sandra Gąska kl. 4a

II miejsce – Karolina Kowalowicz kl. 4a

III miejsce – duet Nikola Bernacka i Agata Niedźwiedź kl.4b

kategoria: klasy V – VIII

I miejsce – Jagoda Miciak kl. 7b

II miejsce – Katarzyna Matuszek kl. 7a

III miejsce – duet Amelia Rabczak i Miriam Łakomska kl. 8b.

 

Konkurs piosenki polskiej „Dla Niepodległej”

kategoria: klasy I – IV

I miejsce – Franciszek Brzyski kl. I b

II miejsce – Adam Pich kl. I c

III miejsce – Oktawia Chruściel kl. II b, Zuzanna Jurczyńska kl. III b

Wyróżnienie: Oliwia Mokrzycka kl. II a

kategoria: klasy V – VIII

I miejsce – Sandra Gąska kl. IV a 

II miejsce – Milena Rabczak kl. V a, Karolina Kowalowicz  kl. IV a

III miejsce – Wiktoria Wanio kl. VIII a

Wyróżnienia: Emilia Kania kl. IV b,  Emilia Przytuła  kl. IV a