utworzone przez | Cze 23, 2020 | Aktualności

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W roku 2019/2020 nie odbędzie się tradycyjna uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią oraz koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, rodzicom i pracownikom, dyrektor szkoły postanowił, że odbiór świadectw przez uczniów w dniu  26 czerwca 2020 r. odbędzie się w wyznaczonym czasie dla poszczególnych klas (dokładny harmonogram rodzice i uczniowie otrzymali od wychowawców przez dziennik elektroniczny).

Jeżeli będzie ładna pogoda, świadectwa będą wydawane na placu szkolnym przy ul. Mickiewicza 4 – klasy I –III, zaś dla klas IV –VIII na placu za budynkiem szkoły przy ul. Lwowskiej 20F. Uczniowie będą podchodzić do wychowawcy pojedynczo, z zachowaniem procedury sanitarnej (1,5 m odległości + maseczki). Rodzice pozostają przed szkołą.

W razie niepogody świadectwa będą wydawane przez wychowawców klas wewnątrz budynków na holu szkoły na parterze.

PRZYCHODZIMY DOKŁADNIE NA WYZNACZONĄ GODZINĘ – NIE WCZEŚNIEJ.

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OBU KOŚCIOŁACH

26 CZERWCA O GODZ. 16.00.