Rozpoczęcie roku szkolnego 2020

utworzone przez | Sie 28, 2020 | Aktualności

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w obydwu budynkach według ustalonego harmonogramu:

KLASY  I – III (ul. Mickiewicza 4)

Godz. 8.00 – klasy trzecie

Godz. 9.00 – klasy drugie

Godz.  10.00 – klasy pierwsze.

Uczniowie wchodzą na plac przed szkołą, gdzie będą czekali wychowawcy, którzy zaprowadzą ich do swoich klas i przekażą najistotniejsze informacje. Rodzice  czekają poza otoczeniem szkoły.

Wychowawcy klas pierwszych  będą  przedstawieni  uczniom  przez dyrekcję szkoły, a następnie zaprowadzeni do swoich klas. Po opuszczeniu placu przez dzieci odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów, na które serdecznie zapraszamy. Rodzice zobowiązani są do wejścia na plac w maseczkach zachowując odległość między sobą 1,5 m.

KLASY IV – VIII (ul. Lwowska 20F)

Klasy przychodzą do szkoły w odstępach 15 minutowych  i kierują się do swoich klas na spotkania z wychowawcami :

Godz. 8.00 – klasy ósme

Godz. 8.15 – klasy siódme

Godz. 8.30 – klasy szóste

Godz. 8.45 – klasy piąte

Godz. 9.00 – klasy czwarte

Na klasy czwarte w holu szkoły będą czekali wychowawcy, którzy zaprowadzą uczniów do swoich klas.

Msza Św. inaugurująca nowy rok szkolny dla wszystkich uczniów odbędzie się o godz. 16.00 w Kościele p.w. Św. Wawrzyńca, na którą serdecznie zapraszamy.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej szkoły.

Dyrekcja szkoły