Dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

utworzone przez | Paź 29, 2020 | Aktualności

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Po uzgodnieniach z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną oraz Samorządem Uczniowskim 02 listopada 2020 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz nauki zdalnej. Niemniej szkoła, dla uczniów klas I – III jest zobowiązana do zapewnienia opieki tym dzieciom, których Rodzice nie są w stanie jej zapewnić.  Dlatego bardzo prosimy Rodziców wyżej wymienionych klas o zajęcie stanowiska w tej sprawie i poinformowanie wychowawców poprzez dziennik elektroniczny jaka jest Państwa decyzja (informację proszę przesłać do piątku do godz. 10.00). Przy małej ilości zgłoszeń szkoła będzie zamknięta.

Stołówka w tym dniu jest nieczynna.

Dyrekcja szkoły